About us.

czyli mówimy O NAS! 

MO[you can put r albo ż]e

My Story, może być też Twoim story.

Od ponad 13 lat realizuję się prywatnie i biznesowo ze wszystkimi swoimi pomysłami. Wszystkie swoje sukcesy, zawdzięczam nie tylko ciężkiej pracy ale przede wszystkim ludziom, którzy pomogli i pomagają mi wspinać się szczyt moich możliwości. Od lat tworzę marki i firmy, które dziś stają się częścią życia każdego rynku. Wierzę i to udowadniam, że wszystko zaczyna się od [0] zera! Nie potrzebujesz absolutnie nic, oprócz determinacji i wiary by zrealizować każdy swój pomysł. Wierzę, że duże rzeczy pochodzą z małych kroków, dlatego postanowiłem stworzyć [dot] byś i Ty uwierzył, że wspólnie możemy poszerzyć SKY IS THE LIMIT. Nazywam się Michał z zwą mnie [MICHEL] Auguścik. Od dziecka wykazywałem cechy braku ograniczeń i drogi pod prąd. Dziś wszystkie moje dziecięce marzenia, nawet [dot] są punktem na liście z adnotacją odhaczone. I uwierz, nie jesteśmy tu po to by Ci coś sprzedać, jesteśmy tu po to by lepiej komunikować i współtworzyć piękniejszy świat.  Pieniądze są tylko środkiem. 

neve-minimal-blogger-05
IMG_5566
neve-minimal-blogger-11
IMG_4603

minimized simplicity

We love simplicity

Jesteśmy agencją PR oraz kreacji. Czynimy marzenia i projekty realnymi markami lub produktami. Pomagamy komunikować i wdrażać Twoje marzenia w rzeczywistość.

Z nami wiele rzeczy okazuje się prostszych do zrealizowania niż kiedykolwiek sądziłeś. Naszą życiową maksymą jest DO IT i [dot] KR.PKA!

To działa, wystarczy obejrzeć galerię kilku naszych [klientów] Przyjaciół. Tak ! w [dot] wierzymy, że razem możemy więcej. 

Dowiedz się więcej na temat możliwości oferowanych przez nas usług lub form realizacji twoich projektów.  

+1